Hakkımda.

Mutlak iyi yada kötü hiç bir zaman olmadı aramayın,
Bir sıfırdan her zaman daha iyidir unutmayın.

Gökhan Celayir
Web ve Grafik Tasarımcı

 

Merhaba, ben Gökhan. Yaşım 35, Ankara’da yaşıyor ve çalışıyorum. İşim sebebi ile veya keyfimden vaktimin neredeyse tamamını bilgisayar başında, kalan kısımını ise ailemle ilgilenerek geçiriyorum. Yeni çıkan teknolojileri ve yazılımları araştırarak, üzerinde çalışarak zaman geçiriyorum.

Bilişim sektörüne bilgisayar ve network teknisyeni olarak giriş yaptım. Şuan da Pcart Bilgisayar bünyesinde Teknik Servis sorumlusu olarak çalışmaya da devam ediyorum. Web yazılım ve tasarımı ile de yaklaşık 7 yıldır profesyonel olarak ilgilenmekteyim.

 

Sizin için neler yapabilirim?

Sizin veya firmanız için web sitenizin arayüzünü tasarlayıp istekleriniz doğrultusunda düzenledikten sonra kullanıma açabilirim. Aynı zamanda daha önce yaptırdığınız web siteleri ile ilgili güncelleme çalışmalarını yapabilir, yeni görünümleri ve sistemleri ile hazır hale getirebilirim. Mobil sistemlere uyumlu web siteleri üreterek sizin ve firmanız için özgün görünümler yapabilirim.

Web sitelerinin yapımı kadar kontrol ve güncellemerlide önemlidir. Gerekli güncelleme ve kontrolleride işlerinizi tamamladıktan sonra takibini yapabilirim.

Kurumsal kimlik hem tekil kullanıcılar hemde firmalar için önemlidir. Kullanıcılara veya müşterilere ilk görünen ve size güvenmelerini sağlayacak olan kurumsal kimliğinizdir. Kurumsal kimliğiniz ne kadar profesyonel ve titizlik ile hazırlanmış olursa ilk intibanız o kadar kuvvetli olacaktır. Logo çalışmalarınız, katalog çalışmalarınız, kart ve baskılı materyallerinizi hazırlayabilirim.